top of page

KINKEKAART

PAARIDELE! Personaalse käitumisanalüüsid ja tagasisidesessioonide kinkekaart 270.- eur. Kinkekaart sisaldab kahele isiklikke DISC käitumisanalüüse ning 2x 45 min tagasisidesessiooni. Lisaks 45 min, sessioon paarina) Kinkekaart kehtib 24 kuud
Osta endale ja kallimale või kingi sõbrale. Kinkekaardid saadame Sulle sobival ajal kingi saajale digitaalselt.

DISC partnerlussuhtes

Õnnelikkuse valem pidavat olema head suhted. Eriti ootame mõistmist, ärakuulamist, usalduslikkust oma partnerilt või elukaaslaselt.  DISC avab isiksuse käitumist turvaliselt ja toetavalt.

Jätkate paarina tugevamalt kui enne!

Viime mõlema partneri puhul läbi DISC testimise ja analüüsi. Edasi anname paarile põhjaliku ja hinnangutevaba tagasiside teineteise käitumuslikest iseärasustest. Tulemusena kasvab paarisisene mõistmine, usaldus ja lugupidamine. 

Mis sind ja partnerit (teadvustamatult) motiveerib või hirmutab?

Couple in Raincoats

Sina eelistad vingeid pidusid, aga partner õhtut kamina ääres. Sul on vastumeelsus planeerimata reisi osas, aga partner võtaks homne päev seljakoti selga. Jõudke selgusele ja paremale mõistmisele teineteise hirmude ja ootuste osas. 

Kuidas käitute stressiolukorras?

Therapy session

Pikaajaline stress on mitmes plaanis laastav ja partnerina tahame olla just siis toeks. Kuidas tunda ära enda kui ka kaasa stress? Käitumine võib selle paljastada. Saa teada, mis sinu ja partneri käitumises pinge olukorras muutub.

Millised olete suhtlus- ja käitumisstiilidelt?

Couple by a River

Kas sul on tunne, et sina oled paarisuhtes see, kes kuulab ja mõistab, kuid ootad seda ka teiselt? Kas sulle teeb tuska, sest tundub, et ainult sina vastutad? Saage teada teineteise tugevused ja nõrkused ning arendage omadusi, mis hoiavad suhte tervena.

DISC analüüs ja  tagasisidesessioonid ( 2x 45 min individuaalselt ja 45 min.paarina)  270 EUR  (võimalik kohtuda veebis)

bottom of page