top of page

KINKEKAART

Personaalse käitumisanalüüsi ja tagasisidesessiooni kinkekaart 160 eur. Kinkekaart kehtib 24 kuud
Osta lähedastele, sõbrale, kolleegile või endale. Kinkekaardid saadame Sulle sobival ajal kingi saajale digitaalselt.

Isiklik DISC käitumise analüüs

Mida ma soovin edasi teha? Milleks ma üldse sobin? Mis on see minu ala?  Need on küsimused, mis keerlevad peas nii koolilõpetajal kui karjäärimuutust plaanival inimesel. Tegelikult igaühel, kes soovib ennast paremini mõista

ning teadlikumaid valikuid teha.

DISC analüüs annab enesekindluse ja teadmise, millist laadi tegevust naudid ja milles oled suure tõenäosusega väga edukas. Viime läbi personaalse testi ja anname turvalises ja toetavas keskkonnas tagasiside. Saa enesekindlamaks ja tee seda, mille poole Su süda enim kutsub.

motivatsioon.png

Mis Sind motiveerib 

Motivatsioon tuleb teadagi meie endi seest. Kui teadlik Sa  oled enda vajadustest, et olla õnnelik ja edukas? On oluline, et me kõik saaksime tunda end hästi nii tööl kui kodus. Töö ja karjääri valimisel saame teha teadlikumaid otsuseid. Seda nii töötamise viisi ja koha, ülesannete, valdkonna, vastutuse suuruse kui töötempo osas. 

stress.png

Kuidas käitud pingeolukorras

Kas oled nõus, et meie käitumine võib pingelises olukorras või stressi korral oluliselt muutuda? Kas Sina tead, kuidas reageerid pingele sina? Kuidas Sa siis teistele mõjud? Mida Sina sellises olukorras kõige enam vajad? Enda parem tunnetamine võib ära hoida läbipõlemise.

tugevused.png

Millised on Sinu tugevused

Igaüks meist on unikaalne ja väärtuslik. Meie erinevus loob mitmekesisuse ja aitab indiviidi ja kollektiivina kasvada. Oluline on teadvustada oma tugevaid külgi ning need enda ja teiste hüvanguks tööle panna. Samuti on suur roll seejuures väärtustada neid külgi, mida me enda tugevusteks  ei saa tunnistada. Õnneks on need olemas kellelgi teisel ja nii saab alguse hea meeskonnatöö.

DISC analüüs ja 45 min konsultatsiooni    160 EUR  (võimalik kohtuda veebis)

bottom of page